Kniha návštěv

Datum
Vložil
Titulek

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The men's prostate is central to the section of a male's the reproductive system. It secretes fluids that assisted in the transportation and activation of sperm. The prostate related is found just while watching rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, it is usually very uncomfortable and inconvenient for your patient as his urinary system is directly affected.

The common prostate health problems are prostate infection, enlarged prostate and prostate type of cancer.Prostate infection, often known as prostatitis, is easily the most common prostate-related overuse injury in men younger than 55 yrs . old. Infections of the prostate gland are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis is the least common coming from all kinds of prostate infection. It is caused by bacteria found in the large intestines or urinary tract. Patients may feel fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by using antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to relieve the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition connected with a particular defect inside gland and the persistence presence of bacteria inside the urinary tract. It can be a result of trauma for the urinary tract or by infections via other regions in the body. A patient can experience testicular pain, small of the back pains and urination problems. Although it is uncommon, it can be treated by removal of the prostate defect then the employment antibiotics and NSAIDs to treat the inflammation.

Non-bacterial prostatitis makes up about approximately 90% of all prostatitis cases; however, researchers have not even to establish the causes of these conditions. Some researchers believe chronic non-bacterial prostatitis occur because of unknown infectious agents while other believe intensive exercise and high lifting may cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a suitable diet is important. These are some with the actions you can take to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is essential for our health and wellbeing and it will also keep your urinary track clean.

2. Some studies claim that a number of ejaculations each week will assist you to prevent prostate cancer.

3. Eat red meat sparingly. It has been shown that consuming a lot more than four meals of beef weekly will heighten the chance of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an appropriate diet with cereals, vegetable and fruits to be sure sufficient intake of nutrients needed for prostate health.

The most critical measure to take to make sure a wholesome prostate is usually to opt for regular prostate health screening. If you are forty years and above, you ought to opt for prostate examination one or more times per year.

Datum
Vložil
Titulek

222222222

Datum
Vložil
Titulek

Dopis

Dobrý den,

chtěl jsem se zeptat, zda jste také někdo z Vás neobdrželi dopis od jistého pana SLAPATKY nebo někoho podobného, který se opět ozval kvůli dlužným částkám?

Děkuji za info

Datum
Vložil
Titulek

Re: Dopis

Dobrý den,
tež jsem obdržel dopis o postoupení pohledávky firmě CZ Delta-service s.r.o.
Nechápu proč si nevymáhaj pohledávky na Mojkovi,Pavlovi a ostatním srá.... který to roskradly!

Datum
Vložil
Titulek

CREAL GROUP

Dobrý den,

nemáte někdo prosím bližší info ke společnosti Creal Group?

Děkuji moc!

Datum
Vložil
Titulek

mojka

Dobrý den!

Chtěl bych se zeptat, jestli nekdo nemate spojení na pana Mojku?

poškozený

Datum
Vložil
Titulek

Re: mojka

602317236-nevím,zda platí.Jinak doufám,že brzo ho najdete přes Vězeňskou správu.

Datum
Vložil
Titulek

Kratochvíl

Zdravím,
dostala jsem se náhodou na tyto stránky, protože můj známý bydlí v Květnici. Pročetla jsem si diskuzi, ale stále mi není jasná podstata věci. Jde pouze o to, že byly domy nekvalitní, nebo o to, že jste dali peníze firmám Supernemovitosti, PV Stav nebo Tomáši Kratochvílovi, a oni Vám neposkytli zaplacené práce?
Jak jsem pochopila, snažili se z vás vytáhnout finanční částky na jakýchsi pokutách... Komu jste ty pokuty platili - firmám nebo panu Kratochvílovi? Chtěli po vás platit v hotovosti - paik je to divné - nebo přes banku?
Díky za jakékoliv info.


Datum
Vložil
Titulek

vymáhní fiktivní pohledávky - dopis

zdravím , dostali jste také další dopis ohledně vymáhání fiktivní pohledávky ? Už by to chtělo skoncovat s tou bandou podvodníků a řešit to soudní cestou.

Datum
Vložil
Titulek

DC Group

ahoj, chci se zeptat, jak řešíte požadavky DC Group? Oni tvrdí, že si jsou 100% jisti svými požadavky na vydražené pohledávky. Neřeší, zda je pohledávka oprávněná či nikoliv a drží se pouze SOD, i když je již neplatná, protože byla řádně vypovězena. Přesto jsou si jisti, že u případného soudu uspějí. Vím že je to případ od případu, ale jde mi o to,zda se někdo chystáte s nimi soudit? Děkuji

Datum
Vložil
Titulek

Re: DC Group

Vy zase víte,že pohledávky jsou neoprávněné,ať je to tak,či onak,záleží na soudu. A určitě je výhodnější nechat první krok na nich,ušetříte za poplatky.Vlastně ani nevím,kvůli čemu se s nimi soudit,jen si koupili údajné pohledávky a pokusí se Vás přesvědčit,že je výhodné zaplatit,což se jim,asi,částečně podařilo?To je asi legální.Spíše by bylo potřeba podat podnět na hospodářskou kriminálku kvůli okolnostem,které dražbě údajných pohledávek předcházely.

Datum
Vložil
Titulek

Re: DC Group

Dobrý den Líbo,
po několika měsících (bohužel) chci reagovat na váš dotaz. Samozřejmě se věci vyvíjejí a dnes víme další okolnosti.
Co se týká údajných pohledávek, tak je to podvod na podvod. Některé pohledávky z insolvečního výpisu PV Stav s.r.o. byly podstoupeny několikrát, a přitom nadále figurují v insolvečním výpisu. Zářný příklad (prodloužená ruka chobotnice) je pan Ing. Petr Slapnička, r.č. 740209/0047, který údajně vydražil některé tzv.pohledávky, které byly např.před třemi lety podstoupeny jiným organizacím a přitom nadále figurovaly v insolvečním výpisu. Tento "pán" je samozřejmě zastupován taktéž firmou DC GROUP , spol. s r.o. Rád si počkám na vyjádření francouzské advokátní komory o solidnosti a "praktikách" této firmy. Je poněkud divné, že někoho oslovují titulem "Dlužník", bez jakého-koliv soudního rozhodnutí.
Takže přátelé, nic nekončí, "případ Květnice, PV STAV, Supernemovitosti ,potažmo Mojka, Kratochvíl, Švec, prodloužená ruka Slapnička, Pavel a DC GROUP pokračují dále.Jen pro oživení podotýkám, všichni tito pánové se moc dobře znají !

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: DC Group

Dobrý den,jasně,že se znají-vždyť seděli v jedné kanceláři.Jen DC Group je,myslím,mimo. Tu údajnou insolvenci(na základě vymyšlených pohledávek) kontroluje státní zastupitelství.Bohužel,při závratné rychlosti rozhodování českých soudů,je otázka,zda se dožijeme nějakého kladného výsledku.A na to taky podvodníci spoléhají.Ale třeba se konečně se konečně někdo pozastaví nad tou podivností,že oni 'zkrachovanci',místo sbírání starého papíru,se prohánějí po světě v nových,drahých autech,peníze jim padají z kapes a tíží je výrazná nadváha.
Oslovení 'dlužník'patří ke koloritu vymahačů,místo podpisu by mohli používat lebku se zkříženými hnáty.

Datum
Vložil
Titulek

to bude sranda

ahoj lidi tak kola se točí dál, došel vám taky dopis ? to bude akce :))

Datum
Vložil
Titulek

Re: to bude sranda

...kupují si svoje vymyšlené pohledávky,takže celé to svinstvo asi hned tak neskončí..

Datum
Vložil
Titulek

zásadní rada prosím držte se jí všichni !!!

Na hrubý pytel hrubá záplata !!! a s teroristami se nevyjednává !!!!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: to bude sranda

jak to myslíš "svoje"? Vždyť DC Group nemá s Mojkou nic společného...nebo snad ano?

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: to bude sranda

Vysvetlení je velice prosté:
PV Stav, nezávisle na tom, kdo byl oficiálne poslední jednatel, reprezentoval pan Pavel.
Stavitelství MKJ reprezentuje taky pan Pavel.
V dopise, který jsme dostali, ze se vydrazené pohledávky mají uhradit na nového veritele, Stavitelství MKJ.
Je tedy mozno rozumet, ze pan Pavel si koupil svoje pohledávky. Jenom mi je záhadou, jak je to právne mozné, kdyz v odstaci "Ùcastníci drazby" se ríká mj., ze "úcastníky drazby nesmejí být osoby, na jejichz majetek byl prohlásen konkurz..............a to lpo dobu trí let od lprávní ömoci takového rozhodnutí, nikdo nesmí drazit nza ne, a dalsí osoby...........".

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: to bude sranda

Je to jednoduché-žijete v Čechách. Konkurs byl prohlášen na majetek PV Stavu,ne na majetek Pavla.Takže Pavel si může koupit pohledávky PV stavu,Mojka s SN Investem taky.Peněz mají dost,ukradli je nám a Unicreditu. Ale můžeme plesat,na rozdíl od např.H-Systému,nám možná zůstane orná půda.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: to bude sranda

to vám nepostavili vubec nic ? a chteji po vas peníze ? !!!!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: to bude sranda

Něco postavili,ale je to na zbourání,nebo na generální rekonstrukci.Prostě hromada materiálu,navíc nekvalitního,na kousku pole.

Datum
Vložil
Titulek

správkyně kokursní podstaty

dnes jsem se podíval na www. justice.cz a byl jsem překvapen co jsem se tam dočetl. Věřitelé se dohodli na prodeji pohledávek z důvodu, že je toho hodně a je to moc "pracné". Jinak mě překvapila zmínka, že dlužnice PV STAV asi požaduje svými fakturami peníze oprávněně, když se jim podařilo do dnešního dne vybrat 700 tis. Kč od stavebníků??? Tak teda nevím co si o tom mám myslet :-(.

Datum
Vložil
Titulek

Tezka technika opet Za Mlynem

Zdravim, dnes se opet objevila tezka technika (buldozer a plna nakladni auta) v Kvetnici Za Mlynem, vse smerovalo k pozemku SNinvest. V ulici Rezedova pekne rozjeli/znicili sterkovou cestu, zase si vybrali perfektni pocasi, aby zde udelali blative cesty - opravdu koumaci !!!

Datum
Vložil
Titulek

novinky?

Zdravím Květničany... taky jsem naletěl ale v jné lokalitě a tak mě zajímá, jestli je u vás něco nového, zejména pokud jde o jednání se správkyní kunkurzní podstaty, zdejší diskuze nějak uvadla.... My jdeme cestou vylučovací žaloby a věříme, že zdravý ozum ještě existuje.

Datum
Vložil
Titulek

Re: novinky?

s námi správkyně konkursní podstaty pro jistotu nekomunikuje. pan Mojka se stal jednatelem SNinvestu, pomáhá panu Kratochvílovi ničit v Květnici, kromě inženýrských sítí, i cesty, co si ostrahy domů samy vybudovaly, aby se neutopily v bahně....

Datum
Vložil
Titulek

causa je důkazem české povahy...

Myslím, že celá causa Květnice je v podstatě velmi názorným příkladem české neschopnosti domluvit se na čemkoliv, resp. neschopnosti dělat kompromis. Protože vždy je lepší umět odhadnout situaci a jít i za cenu nějakých ztrát na kompromis, než skončit jak debil na věky ve stavu, ze kterého není úniku. Většina lidí v Květnici nakoupila za podstřelené ceny. Pak, když se to ukázalo, že realita je prostě jiná, najednou nebyli ochotni se s dodavatelem, který v tom plaval, domluvit na kompromisu. Raději se jali s ním vést svatou válku. Takže místo toho, aby investovali párset tisíc navíc a byli dnes zcela jinde, tak těch párset tisíc vlastně vypálili na úrocích nikdy nekončící hypotéky domů, které se asi nikdy nezkolaudují. Trochu případ Květnice z dálky sleduji, lidí, kteří se tam v tom topí, je mi líto, vůbec nechci, aby to znělo nějak zlomyslně, ale opakuji, že z toho všeho čiší především malost v neschopnosti hledání kompromisu za cenu ústupků na všech stranách. Protože bez nich se to nikdy celé nikam nehne. Kdo spoléhá na soudy, možná se dočká, ale trochu přitom zestárne, dožije-li se toho vůbec.

Datum
Vložil
Titulek

Re: causa je důkazem české povahy...

Milý pame CK,

Budíček.... Nevím za koho mluvíte, ale pro koho je nasnadě. Z vašeho příspěvku je jasné, že o situaci v Květnici zhola nic nevíte. S firmami, s kterými se dalo mluvit a jednat jsme se již domluvili. Takže sledujte dál. Pokud však chcete relevantní informace a nepracovat s JPP (jedna paní povídala) obraťte se na lidi, kteří to řeší. V tom případě by váš příspěvek totiž vůbec nevznikl.

Datum
Vložil
Titulek

Re: causa je důkazem české povahy...

Vázený "ck",
Vás príspevek tu je budto omylem, anebo opravdu mluvíte za ty dodavatele, kteri v tom dle Vasich slov plavali. Nevíme, od koho máte informace o "podstrelených cenách" pozemku, zrejme opet od tech "plavajícich " dodavatelu, protoze konkrétne my a zrejme vsichni ostatní, co si staveli domky pro svou potrebu (ne na prodej, jako "dodavatelé"), jsme platili za pozemky plus minus 2000/m2. Kolik tedy ty pozemky mely podle Vás stát v míste, kde není zádná infrastruktura a nedostatecná doprava, kdyz toto je "podstrelená cena"? Mely v tom být inzenýrské síte, komunikace, telekomunikace, osvetlení. Inzenýrské síte nejsou vsechny zkolaudované a je tam mnoho závad, komunikace skoncily postavením dvou ulicek ze zámkové dlazby. Nevím, jestli se dá zpusob, jakým nám chtel nový majitel firmy Flipperstav dokoncit komunikace (ale nebyla rec o telekomunikacích) za bratru necelých 400 tis. na domek (vcetne notárského poplatku), nazvat kompromisem. My to nazýváme vyderacstvím s prihlédnutím k metode, které bylo pouzito. Protoze vetsina z nás firme Flipperstav vsechny faktury zaplatila. Ti, co tak neucinili, se tak rozhodli poté, kdyz videli, ze silnice ze zámkové dlazby, které se tam zacaly stavet, nejen ze nebyly kvalitní, ale tempo, kterým se stavely, neodpovídalo casovému harmonogramu. Dluzno podotknout, ze nový majitel firmy Flipperstav je bývalý pracovník firmy PV Stav, která v Kvetnici z vetsí cásti stavela, mj. i na pozemcích, které koupila zrejme za tu "podstrelenou" cenu. Dalsí z jejích pracovníku koupil dalsí pozemky za "podstrelenou" cenu a hlavne silnice, aby nás pak vsichni dohromady mohli dále vydírat, zavázet silnice, na které jsme podle platné smlouvy s Církví adventistu, od níz jsme pozemky koupili, meli mít bezproblémový prístup k nasim domkum do doby, nez se dostaví komunikace a silnice se pak predají obci. Jak vidíte, je to bludný kruh, na konci dojdeme vzdy opet na zacátek a na zacátku jsou vzdycky PENÍZE. Tady je mozná zakopaný pes a príklad ceské neschopnosti, protoze bohuzel, za peníze jsou lidé, kterí k nim mají mozný prístup, schopni a ochotni udelat vsechno, i veci nelegální, jenom ne to, co slíbili ve smlouve. A protoze legislativa v Cesku má velké díry, tito lidé se mají dobre a ani spánek jim to nerusí, protoze na svedomí uz dávno zapomneli na vsech luxusních dovolených v zámorí nebo na cestách v luxusních autech po Evrope a ti normální, kterí mají prístup maximálne k hypotékám na svoje postavené domky, se potýkají se vsemi problémy, které jim tito "plavající" majitelé firem pripravili. Jeden neplatil vodu Vodohospodárskému podniku, tak se v Kvetnici zavírala voda. Druhý si koupil silnice (je záhadou, jak je mozné si koupit silnice, které mají být predány obci) a zavezl "si je" sterkem, abychom my, kterí tam jezdíme, si neudelali na "stavenisti" úraz, ale hlavne, abychom se nedostali do nasich domku, které jsme si postavili a které si hlídáme. Kdyby se tam nekomu neco opravdu stalo, nemoc ci úraz, tak tam ani sanitka nemohla prijet, o pozárním voze nemluve, ten by tam neprojel. Pane, je nám tezko uverit, ze jenom zdáli sledujete nase osudy a nazýváte to vsechno lakonicky "NESCHOPNOST HLEDÁNÍ KOMPROMISU ZA CENU ÚSTUPKU NA VSECH STRANÁCH". Vase jiná poznámka, neco o debilech, Vás jasne radí na správnou stranu, tj. na stranu tech NESCHOPNÝCH PODNIKATELU, kterí zacali pred lety hospodami a ruznými jinými sluzbami a skoncili velkolepe jako vehlasní stavitelé, díky reklamám na internetu. Bohuzel se na Kvetnici mocne podepsali, nekteré domky vyzarují jejich neschopnost jiz na dálku, viz nekteré barvy fasády (ne vsechny si objednali majitelé sami, nýbrz jim bylo vymalováno), nebo problémy, které se postupne projevují uvnitr domku, jenomze to se jich uz "netýká", protoze firma uz neexistuje, sla do konkursu, takze pro nás neexistují zádné záruky. Jako vánocní dárek, abychom na ne opravdu nezapomneli, nám ted jejich zastupujíci banka posílá faktury, z nichz vetsina je neopodstatnená a nepodlozená. Bohuzel, stejné osoby operují dále v jiných firmách a mozná na to doplatí dalsí budoucí majitelé domku jimi postavenými. Takze, pane, toto je stránka, která se týká Kvetnice a Kvetnicanu, chcete-li prispet dobrou radou, máte moznost, ale obhajovat ty neschopné firmy (to je slabé slovo, ale to silnejsí si muze domyslet kazdý sám), udelejte tak na jejich fóru. My jsme si tady podobných príspevku uzili dost.
S pozdravem "Kvetnicané"

Datum
Vložil
Titulek

k ck

"vážený"ck,
dle mého názoru jste kamarád někoho z firem, kteří problém v Květnici zavinily...takových "diskutujících",kteří se snažili vyjádřit svůj názor, aniž by měli opravdový přehled o celé záležitosti, v této diskusi bylo už mnoho, jenže Vy jste jiný, Vy máte informace, které v této diskusi neproběhly a máte je pouze částečné a rozhodně ne od Květničanů, protože kdyby jste se s nimi bavil způsobem, jakým píšete, patrně by s Vámi vymetli nebo vyběhli....
Květničané jsou lidé inteligentní, a proto se od Vás nenechají vyprovokovat k nepřiměřeným reakcím...
jak už jsem několikrát v této diskusi uvedl já "Boží mlýny melou a na každého se dostane" a věřte, že to opravdu funguje....možná jste na řadě i Vy a ještě o tom nevíte... kdo ví?!
připojuji se k VB - nedejte na JPP (jedna paní povídala), protože věci se mají kolikrát jinak, než Vám někdo napovídá u píva...a protože si myslím, že jste inteligentní člověk, tak jistě víte, že v diskusi, se pouze diskutuje o problémech, ale skutečné problémy se řeší jinde a jinak....

Datum
Vložil
Titulek

RK Gaudi

Ahojte diskutujici,
vim, ze mam dotaz mimo tema, ale snad se nebudete zlobit, neni na webu moc tak zivych diskuznich for o realitach jako toto. Snazim se zjistit neco o RK Gaudi. Nemate nekdo zkusenosti s touto realitkou, prosim? Diky.

Záznamy: 1 - 30 ze 414

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Příspěvky v této diskuzi vyjadřují názory čtenářů, jedná se o nemoderovanou diskuzi. Tvůrci webové prezentace nenesou zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazují si právo příspěvky odstraňovat.

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.